12.05.2017 Вчитися николи не пізно

Найстаршому студенту центру Лондон- 72 рокіДоказом є наш студент. Хочемо розповісти про Миколу Михайловича - найстаршого на сьогоднішній день студента центру іноземних мов "Лондон"

Миколі Михайловичу 72 роки, і свій вік він не сприймає як вирок, в порівнянні з іншими старшими людьми в нашій країні. "Якщо ти на пенсії і тобі трохи за 60, то це не значить, що життя закінчилося і треба дивитися телевізор і скаржитися, ні, - говорить Микола Михайлович, - навпаки все тільки починається! Ще багато чого можна і треба встигнути!"
- Як виглядає Ваш звичайний день?
- Кожен мій день дуже насичений, не дивлячись на те, що я на пенсії, в мене багато справ - в мене є родина, діти, онуки, я люблю і хочу про них піклуватися. Ранок починаю з фізичних вправ, це може бути коротка гімнастика або прогулянка, потім займаюся домашніми проблемами або вирішую різні справи... Влітку люблю проводити час на дачі. Щодня приділяю пару годин вивченню англійської мови і ходжу на заняття 2 або 3 рази на тиждень .
- Мову вивчаєте з певною метою чи для саморозвитку?
- В мене є мета, що допомагає саморозвиватися. Скоро планую здійснити подорож до Англії. Там мешкає моя донечка, тому хочу мати змогу спілкуватися з зятем, з її новою родиною і онуками!

Валентина Олександрівна - викладач англійської мови Миколи Михайловича - характеризує його як наполегливого і старанного студента, і говорить, що далеко не кожен молодий учень чи студент може похвалитися таким завзяттям і успіхами як Микола Михайлович! А все тому, що у цього студента є мета: поїхати до своєї доньки у Англію, він впевнено йде до своєї мети: "Я впевнена, що в нього все вийде, я докладу до цього зусиль!" - говорить Валентина Олександрівна.

Запорукою успішного навчання є безсумнівно мета! Ставте перед собою цілі і впевнено йдіть до їх реалізації! А в цьому може допомогти центр "Лондон"!
Ми бажаємо успіхів Миколі Михайловичу і всім іншим нашим студентам!


Читайте так-же

Талановиті й успішні діти «Лондона»

Дата: 31.08.2018 | Просмотров: 2540
Майже всі викладачі Центру Лондон володіють кількома мовами та є досконалими спеціалістами своєї справи. Як про це можна судити? Звісно, за результатами. За майже чверть століття, що працює Центр Лондон, навчилися мовам тисячі дітей та дорослих. Серед колишніх та нинішніх учнів є і власні діти викладачів. які сьогодні і розкажуть нам про свій досвід…подробніше

01.03.2018 Центр Лондон на Інтерактивному тренінги від Дінтернел

Дата: 06.03.2018 | Просмотров: 2167
Вже майже20 років центр іноземнихмов Лондон плідно співпрацює з Міжнародною освітньою компанією Дінтернал Ед’юкейшн і з задоволенням відвідуємо заходи, що їй проводяться. Інтерактивний тренінг, що відбувся у Чернігові 01 березня 2018 року, був, як завжди, проведений на дуже високому, професійному рівні. детальныше....

Продолжаем набор в группы в новом 2018 году

Дата: 10.01.2018 | Просмотров: 2891
Продолжаем набор в группы в новом 2018 году

Катерина Шаповаленко зі Стольного «проектувала» у «Гарварді» 2 місяці

Дата: 18.11.2017 | Просмотров: 3431
2 листопада до України повернулася наша колишня студентка 19-річна Катерина Шаповаленко зі Стольного Менського району. Дівчина навчається на другому курсі Київського національного економічного університету на факультеті «Міжнародна економіка». Два місяці була у найвідомішому та найпрестижнішому вузі Америки — Гарвардському університеті. У зв'язку з цим тижневик «Вісник Ч» присвятив їй велику статтю. Детальніше...

новости партнеров: В Чернигове презентуют польские университеты

Дата: 21.09.2017 | Просмотров: 2561
24 сентября 2017 года в Чернигове Украинско-Польский Центр Образования “UniverPL” совместно с представителями университетов Польши проведут презентацию «Высшее образование в Польше». подробнее ...

ВСЕ НОВОСТИ