31.08.2014 Твір на тему: «Як я провів літо»

EssayТвір на тему: «Як я провів літо».
Це літо й справді було повним емоцій та подій:

   Глобально - переживання за долю країни, неймовірна хвиля патріотизму, що полонила країну синім та жовтим кольорами.
   Місцево – Безліч чудових подій, які з кожним роком набирають обертів у місті: Зелена сцена, масові веломарафони та видовищні фаєршоу.
   Цього літа в Центрі «Лондон» відбулося багато яскравих подій:
   В червні, не зважаючи на те, що вже пролунав останній дзвоник, одні школярі робили останні приготування до ЗНО з іноземних мов, інші – здавали мовні екзамени на вступ до польських та німецьких ВНЗ.01092014 обучение иностранным языкам в Чернигове   Результати наших студентів, які наполегливо готувалися до ЗНО, залишилися на традиційно високому рівні, що дозволило їм поступити на бюджетні місця в українські ВНЗ.
   Чудовим досягненням є і те, що цього року неймовірна кількість – 39 студентів Центру «Лондон», поїхали отримувати вищу освіту за кордон.
   Також хочеться пригадати візит наших колег з США, які зустрічалися зі студентами, керівниками та викладачами Центру.
   В липні до школярів, що вивчають англійську в «Лондоні» завітали їх американські друзі. Було неймовірно цікаво спілкуватися з іноземними однолітками та відчувати, що «не дарма вивчаємо англійську».
   Хочеться висловити велику подяку нашим іноземних гостям, які в цей непростий час наважилися приїхати в Україну та завітати до нас.
   Серпень пройшов у приготування до нового навчального року:
   Оновили та освіжили дизайн класів. Провели методичні семінари та затвердили навчальні програми на 2014/2015 навчальний рік. Уклали довгострокові договори з британськими видавництвами на постачання підручників за приємними цінами.
    Літо закінчується, але ми не жалкуємо і з ентузіазмом чекаємо на Вас, друзі, у новому навчальному році!


Читайте так-же

Талановиті й успішні діти «Лондона»

Дата: 31.08.2018 | Просмотров: 2495
Майже всі викладачі Центру Лондон володіють кількома мовами та є досконалими спеціалістами своєї справи. Як про це можна судити? Звісно, за результатами. За майже чверть століття, що працює Центр Лондон, навчилися мовам тисячі дітей та дорослих. Серед колишніх та нинішніх учнів є і власні діти викладачів. які сьогодні і розкажуть нам про свій досвід…подробніше

01.03.2018 Центр Лондон на Інтерактивному тренінги від Дінтернел

Дата: 06.03.2018 | Просмотров: 2132
Вже майже20 років центр іноземнихмов Лондон плідно співпрацює з Міжнародною освітньою компанією Дінтернал Ед’юкейшн і з задоволенням відвідуємо заходи, що їй проводяться. Інтерактивний тренінг, що відбувся у Чернігові 01 березня 2018 року, був, як завжди, проведений на дуже високому, професійному рівні. детальныше....

Продолжаем набор в группы в новом 2018 году

Дата: 10.01.2018 | Просмотров: 2853
Продолжаем набор в группы в новом 2018 году

Катерина Шаповаленко зі Стольного «проектувала» у «Гарварді» 2 місяці

Дата: 18.11.2017 | Просмотров: 3360
2 листопада до України повернулася наша колишня студентка 19-річна Катерина Шаповаленко зі Стольного Менського району. Дівчина навчається на другому курсі Київського національного економічного університету на факультеті «Міжнародна економіка». Два місяці була у найвідомішому та найпрестижнішому вузі Америки — Гарвардському університеті. У зв'язку з цим тижневик «Вісник Ч» присвятив їй велику статтю. Детальніше...

новости партнеров: В Чернигове презентуют польские университеты

Дата: 21.09.2017 | Просмотров: 2536
24 сентября 2017 года в Чернигове Украинско-Польский Центр Образования “UniverPL” совместно с представителями университетов Польши проведут презентацию «Высшее образование в Польше». подробнее ...

ВСЕ НОВОСТИ