12.05.2017 Вчитися николи не пізно

Найстаршому студенту центру Лондон- 72 рокіДоказом є наш студент. Хочемо розповісти про Миколу Михайловича - найстаршого на сьогоднішній день студента центру іноземних мов "Лондон"

Миколі Михайловичу 72 роки, і свій вік він не сприймає як вирок, в порівнянні з іншими старшими людьми в нашій країні. "Якщо ти на пенсії і тобі трохи за 60, то це не значить, що життя закінчилося і треба дивитися телевізор і скаржитися, ні, - говорить Микола Михайлович, - навпаки все тільки починається! Ще багато чого можна і треба встигнути!"
- Як виглядає Ваш звичайний день?
- Кожен мій день дуже насичений, не дивлячись на те, що я на пенсії, в мене багато справ - в мене є родина, діти, онуки, я люблю і хочу про них піклуватися. Ранок починаю з фізичних вправ, це може бути коротка гімнастика або прогулянка, потім займаюся домашніми проблемами або вирішую різні справи... Влітку люблю проводити час на дачі. Щодня приділяю пару годин вивченню англійської мови і ходжу на заняття 2 або 3 рази на тиждень .
- Мову вивчаєте з певною метою чи для саморозвитку?
- В мене є мета, що допомагає саморозвиватися. Скоро планую здійснити подорож до Англії. Там мешкає моя донечка, тому хочу мати змогу спілкуватися з зятем, з її новою родиною і онуками!

Валентина Олександрівна - викладач англійської мови Миколи Михайловича - характеризує його як наполегливого і старанного студента, і говорить, що далеко не кожен молодий учень чи студент може похвалитися таким завзяттям і успіхами як Микола Михайлович! А все тому, що у цього студента є мета: поїхати до своєї доньки у Англію, він впевнено йде до своєї мети: "Я впевнена, що в нього все вийде, я докладу до цього зусиль!" - говорить Валентина Олександрівна.

Запорукою успішного навчання є безсумнівно мета! Ставте перед собою цілі і впевнено йдіть до їх реалізації! А в цьому може допомогти центр "Лондон"!
Ми бажаємо успіхів Миколі Михайловичу і всім іншим нашим студентам!


Читайте так-же

01.03.2018 Центр Лондон на Інтерактивному тренінги від Дінтернел

Дата: 06.03.2018 | Просмотров: 210
Вже майже20 років центр іноземнихмов Лондон плідно співпрацює з Міжнародною освітньою компанією Дінтернал Ед’юкейшн і з задоволенням відвідуємо заходи, що їй проводяться. Інтерактивний тренінг, що відбувся у Чернігові 01 березня 2018 року, був, як завжди, проведений на дуже високому, професійному рівні. детальныше....

Продолжаем набор в группы в новом 2018 году

Дата: 10.01.2018 | Просмотров: 497
Продолжаем набор в группы в новом 2018 году

Катерина Шаповаленко зі Стольного «проектувала» у «Гарварді» 2 місяці

Дата: 18.11.2017 | Просмотров: 492
2 листопада до України повернулася наша колишня студентка 19-річна Катерина Шаповаленко зі Стольного Менського району. Дівчина навчається на другому курсі Київського національного економічного університету на факультеті «Міжнародна економіка». Два місяці була у найвідомішому та найпрестижнішому вузі Америки — Гарвардському університеті. У зв'язку з цим тижневик «Вісник Ч» присвятив їй велику статтю. Детальніше...

новости партнеров: В Чернигове презентуют польские университеты

Дата: 21.09.2017 | Просмотров: 582
24 сентября 2017 года в Чернигове Украинско-Польский Центр Образования “UniverPL” совместно с представителями университетов Польши проведут презентацию «Высшее образование в Польше». подробнее ...

20.05.2017 Ніч музеїв

Дата: 23.05.2017 | Просмотров: 686
20 травня у м. Чернігів в Чернігівському історичному музеї ім. Тарнавського відбулась щорічна європейська ніч музеїв. Партнером цього міського заходу був центр іноземних мов 'Лондон'. детальніше…

ВСЕ НОВОСТИ